Hakkımızda

Deneyim ve bilgi birikimi zenginliğimizin getirdikleri ile bugün Mirpack kutu Ambalaj güvenilir ve saygın bir yer edinmiştir.

Fason olarak Kutu ve Asetat yapıştırma sektörünün üretim ve yardımcı makinelerinin münferit imalatlarından; geniş bir yelpaze içinde hizmet vermekteyiz. Bunlarla beraber sipariş üzerine her türlü kutu ve asetat yapıştırma işini projelendirip imal etmekteyiz.

Mirpack kutu Ambalaj kutu ve asetat yapıştırma konusunda uzmanlaşmış bir firmadır.

Kalite Anlayışımız

Mirpack kutu Ambalaj, kurulduğu günden itibaren, kaliteli hizmet ve yüksek standartta hizmet sağlamayı hedefleyen ve gerçekleştiren, güvenilirliği her zaman ön planda tutan firma prensibimiz olmuştur. Uzun yılların verdiği deneyim ve birikim ile sağlamış olduğumuz gelişmede; müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru bir biçimde analiz ederek ve kaliteden vazgeçmeden uygun süreçler kullanmamızın ilerlememizde büyük payı olmuştur.

Uluslararası standartlarda müşteri memnuniyeti ilkesine daima bağlı kalarak, sürekli gelişim ve ileri teknoloji anlayışı ile iç pazarda lider olmaya rekabet gücüne ulaşmaya çalışıyoruz.

Çevreye duyarlı olmaya ve hizmet sunduğumuz kuruluşlarda da bu duyarlılığı yaygınlaştırmasına destek oluyoruz.

Çalışanların memnuniyetine, eğitimine ve takım ruhuna önem veren işletme kültürümüz sayesinde, tüm personelimizin katılımı ve desteği ile yürüteceğimiz  faaliyetler sonucunda ulaştığımız kalite düzeyini daha da ileriye götürmeye çalışıyoruz.

Geniş ürün yelpazemiz, bilgi birikimimiz ve tecrübemizle bu politika ve değerlerin tamamını uygulayarak sürekli büyümeye ve gelişmeye kararlıyız.

kutu yapıştırma, istanbul kutu yapıştırma, fason kutu yapıştırma, fason asetat yapıştırma, asetat yapıştırma istanbul, kutu yapıştırma topkapı, kutu yapıştırma fiyat, ikitelli kutu yapıştırma, başakşehir kutu yapıştırma
Tıkla WhatsApp'tan Yaz